Yeni Yıla Özel Bir Sofrada Girebilirsiniz

Tarif Puanı
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

32 kişinin defterinde

Yeni Yıla Özel Bir Sofrada Girebilirsiniz

Yılbaşı sofralarının özel olması davetlilerin de keyifli bir gece geçirmesini sağlar. Yılbaşı masası her zamankinden özel olmalıdır. Her şeyin kusursuz olması için dikkat edilmesi gerekenler arasında ilk sırada renk seçimi gelir. Büyük masraflar yapmadan da güzel sunumlar, gecenin anlam ve önemine uygun seçimler hayata geçirilebilir.

İşe masa örtüsünün seçimiyle başlanmalıdır. Masaya konacak eşyaların belirlenmesi buna uygun olarak geliştirilmelidir. Yılbaşına özel olması sebebiyle kırmızı, dore ve lame tercihler her zaman istenen etkinin karşı tarafa geçmesini sağlar.

Özel sofraların vazgeçilmezleri arasında yer alan mumlar bu güne özel olarak satın alınabilir. Romantik bir anlam içeren şamdan ve mumlar; peçeteler, peçetelik ve küçük bir aranjman buketiyle aynı renklerde seçilebilir. Sandalyeler de bu temaya uygun renkli kurdelelerle zenginleştirilebilir. Gecenin keyfinin çıkarılmasını sağlayacak, yaratıcı, keyifli, kullanışlı ve doyurucu bir masa hazırlama sürecinde davetlilerden yardım alınabilir.

Küçük detaylara yer verilen bir sofra gece boyunca açık kalabilir. Bu özel günde herhangi bir aksiliğe yer vermek istemeyenlerin servis sırasında ihtiyaç olacak yardımcı malzemeleri de en azından sofraya yakın bir yerde bulundurması gereklidir.

2018 yılbaşı sunumları ve tarifleri için lütfen tıklayınız